Määratlemata

Fotograafia

Pildistamisega olen nüüdseks tegelenud vast juba kaks aastat. Täpselt ei teagi kust ma selle pisiku sain aga kui vaadata minu perekonda, siis minu isa oli samuti fotograafia huviline. Ilmselt siis midagi sealt ikka tuli. Isal oli mitu fotoaparaati ja iga sündmus mis meie pere puudutas, sai üles pildistatud.

Pildistamine on üks viise anda edasi seda ilu meie ümber, hetke mis ei kordu, kordumatut sündmust. Peatuda ja jäädvustada näiteks neid vihmapiisku lehel, mis sillerdavad päikese käes. Inimesed kel on alati kiire, ei näe väga palju neid hetki. Mulle tundub, et mõned inimesed lähevad siit elust läbi nii hõivatuna kõigest, et neil jääb palju enda ümber lihtsalt märkamata. Sellepärast inimesed istuvadki arvuti taga ja vaatavad seda ilu ainult sellest väiksest aknast ja ahhetavad kui ilus.

Mulle meedlib pildistada praktiliselt kõike. Meeldib teha fotosid, millele saab liita ka teksti ja infot. Kujundada postreid ja reklaame. Võin aidata ka sul foto ja teksti kokku panna. Olgu selleks siis tootereklaam või mis iganes üritusereklaam. Kirjuta mulle, mis on sinu soov ja ma healmeelel aitan sind!

Kontakt: gerthy.salasoo@gmail.com

Tehtud tööd.