Vaakum-lümfimassaaž

21-Linfoterapia

Vaakum-Lümfimassaaž on eriti tõhus protseduur juuste väljalangemise probleemide ja laigulise juuste väljalangemise korral.

VacumLinfoter on põhiliselt naha ja naha pealmise kihi treenimise varustus. Kasutatakse peanaha ravihoolduses. Treening/protseduur puhastab juuksejuurte avaused viies välja õhu kaudu sisse kandunud mustuse ning taastades juuksejuurte loomuliku toimimise ja naha omaduste normaalse seisukorra. Kõige tähtsam selle juures on aga et nahk ja naha-veresoonkonna hapniku sidumise võime taastub.

Mida teeb vaakum-lümfimassaaž?

1) stimuleerib nahka, treenides seda rütmiliste ning pidevate vajutavate ning imevate liigutustega,

2) eemaldab üleliigse rasva nahalt ning juuksejuurte avaustelt; rasva, mis on tekkinud higi ning rasva ületootmisest. Kui need segunevad tolmu ja mustusega, takistab see naha normaalset hingamistegevust. Peale selle aitab lümfimassaaž meie lümfisüsteemi organismi igapäevaselt kogunevate ja normaalset juuksekasvu takistavate jääkainete väljaviimisel.

3) paraneb peanaha verevarustus ja juuksed saavad paremini kätte toitaineid, juuksed saaavd uut tugevust ja kasvujõudu.

4) ainevahetus peanahas/juuksejuurtes paraneb märkimisväärselt. Paraneb rakkude hapniku omastamise võime.

5) aitab lümfisüsteemi jääkainete väljaviimisel, mis igapäevaselt meie organismi kogunevad ja takistavad normaalset juuksekasvu

Protseduur on turvaline ja meeldiv. Tunnete end lõdvestunult ja peale protseduuri magate hästi. Aitab eemaldada peavalu, väsimust, paistetust näos ja silmade ümber ning rasket tunnet.

Vaakum-Lümfimassaaž sisaldab:

Vaakum-lümfimassaaž pea- ja turjapiirkonda
Peapesu ravišampooniga
Ravimask juustele
Raviampull peanahale
Lõõgastav peamassaaž
Kestab keskmiselt 1,5h ja maksab 39€.

Parima tulemuse saamiseks on tarvis vähemalt 6 hooldust (maksimaalselt 12) võimalikult tiheda intervalliga (1-2 korda nädalas). Ühendades vaakum-lümfimassaaži ravitoodetega on võimalik jagu saada ka kõige raskemate juuste väljalangemise juhtumite korral.

NB! Protseduuri ei tehta madala vererõhuga inimestele (ülemine/süstoolne vererõhk alla 107)