Peanaha ravihooldused on eelkõige vajalikud probleemse peanaha- ja juuste raviks, kuid samuti on see mõnus lõõgastus ning hea profülaktika tervele ja normaalsele peanahale ja juuksele.

Ravihooldus juustele ja peanahale sisaldab:

Sügavpuhastust peanahale

Põhjalik peapesu ravišampooniga

Ravimask juustele

Raviampull peanahale

Peamassaaž

Kestab keskmiselt 1h kuni 1,5h ja maksab 25€.

NB! Ravihooldusel kasutan tooteid vastavalt juuste ja peanaha probleemi arvesse võttes. 

Ravihooldused sobivad selliste probleemide korral nagu: kuiv või rasune kõõm, rasune nahk, kuiv ja tundlik nahk, põletikud, dermatiidid, peanaha psoriaas ja juusteväljalangemise probleemid.

Ravihooldused püsiva kõõma raviks

Sügavpuhastav pehmete hapete ja ensüümidega hooldus peanahale.

Intensiivne kuiva/kõõma vastane ravi tundlikule peanahale. Aitab eemaldada kinnise kõõma ja tugevdab peanaha vastupanuvõimet sisemisele ja välimisele stressile. Normaliseerib mikroobset floorat ja taastab peanaha normaalse PH. Rahustab ärritusi ja võitleb efektiivselt kõõma tekke põhjustega

Hooldus tundlikule peanahale(tundlik nahk, stressi kõõm). Enamikul juhtudel on peanahal millel on eelsoodumus olla tundlik või kiiresti ärrituv, tulemuseks korduv või püsiv kõõm. Tundlikul nahal võib tekkida ka põletikuline ärritusprotsess, mille tulemusena tekib veelgi rohkem kõõma. Intensiivse toimega ravi mis lahendab mõlemad probleemid – tundlikkuse ja kõõma. Peanahk on pikajaliselt rahustatud, kõõm, punetus, ärritus ja sügelus kaovad.

Ravihooldus sisaldab:

Intensiivne sügavpuhastav rahustava toimega eelhooldus kinnisele kõõmale. kooriv geel aitab eemaldada peanahalt kinnise kõõma ja rahustab ärritunud nahka.
Peapesu õrnalt puhastava ja rahustava šampooniga, mis põhjalikult kuid väga õrnalt eemaldab peanahalt kõõma. Normaliseerib mikroobset floorat ja taastab peanaha normaalse PH.
Rahustav juuksepalsam. Raviv palsam, mis koheselt rahustab ärritusi ja võitleb effektiivselt kõõma tekke põhjustega. Juustele annab kauni sära ja pehmuse.
Kõõmavastane rahustav losjoon peanahale
Kestab 45min kuni 1h ja maksab 25€.
Ravi toimub La-Biosthetique Dermosthetique Anti-Pelliculaire toodetega.

Sügavpuhastav pehmete hapetega hooldus peanahale.

Intensiivne rahustav rasuse kõõmavastane ravi (kõõm, dermatiit, psoriaas). Oluline protseduur kõõma ravis. Kohesed tulemused. Kõõm on väga delikaatne, kuid lahendatav probleem. Kõõm tekib peanaha tasakaalust väljaviimise tagajärjel, mida kutsuvad esile stress, unehäired ja halb toitumine. Intensiivne ravi, mis kaotab kõõmahelbed ja normaliseerib peanaha mikrofloorat. Ravihooldus vähendab kõõma tekkimist juba peale ühte ravihooldust. Parima tulemuse saamiseks soovitame ravihooldust mitmeid kordi.

Ravihooldus sisaldab:

Kooriv geel eraldab hetkega paksud kõõma kihid peanahalt, pehmendab nahka, on antiseptilise ja seenevastase toimega.
Peapesu haruldaselt pehme kõõmavastase šampooniga, mis puhastab peanaha kõõmast ja ennetab uute kettude tekkimist. Vähendab punetust ja aitab kaotada kõõmaga kaasnevat ärritust.
Palsam juustele
Osooniteraapia 10min
Kõõmavastane losjoon peanahale
Kestab 45min kuni 1h ja maksab 25€.
​Ravi toimub La-Biosthetique Methode Pellicules toodetega.

NB! Osooniteraapiat ei tehta südameklapi rikkega inimestele (kellel on paigaldatud tehisklapp), sest aparaat töötab kõrgesagedus elektromagnetlainetel.

Õlihooldus väga kuivale, vananevale ja tundlikule peanahale sisaldab:

Peapesu ravišampooniga

Õli peanahale kandmine

Korduv peapesu ravišampooniga

Ravimask juustele ja peanahale

Ravi toetab kuiva peanaha loomulikku taastumist ja parandab peanaha ainevahetust. Koos kuivale peanahale mõeldud šampooni ja ravimaskiga aitab kaasa naha niiskuse taastamisele ja annab juustele pehmuse ja nõtkuse.

Hooldus kestab keskmiselt 1h ja maksab 25€ .