Juuste- ja peanahauuring

Juuste- ja peanahauuring toimub esmalt visuaalse vaatluse teel ja seejärel mikrokaameraga, kuhu panen otsa järk-järgult üha suurema suurendusega objektiive. See kõik võimaldab hoolikalt hinnata peanaha seisundit ja juuksekarva struktuuri ning omadusi.

Vaatluse järgselt annan personaalset ja väärtuslikku nõu õigeks juuste hoolduseks. Soovitan tooteid, mis kõige paremini vastavad sinu vajadusele. Võimaliku probleemi korral (mida näitavad kokku kogutud andmed) annan hinnangu ja nõu, mida ette võtta.

Olen saanud väljaõppe dr. Sebastiano Zappala käe all (Itaalia). Oskan diagnoosida erinevaid juuste ja peanaha häireid ja haigusi.

  • Konsultatsioonid ja ravimeetodid on saadaval kõigile.  Alates lastest kuni vanemate inimesteni, nii meestele kui naistele. 

UURING SISALDAB:

Sul on üks tund  aega koos trihholoogiga, mille käigus viin läbi üksikasjaliku vaatluse ja konsultatsiooni ning mille käigus on sul võimalik küsida kõik oma küsimused, mis puudutavad sinu juukseid ja peanahka.

Koos arutame toitumist, elustiili, suhteid, elu- ja töökeskkonda jne., et selgitada välja võimalikud põhjused, mis võisid probleemi esile kutsuda. Alles seejärel annan sulle esialgse diagnoosi ja pakun nõu ravi, toodete ja / või elustiili kohta, mis võivad sind aidata.

Kui sinu juhtum vajab dermatoloogi (nahaarsti) arvamust lisaks või oleks soovitav teha täiendavat vereanalüüsi või muud uuringut, siis ma soovitan ja ütlen seda.

Uuringule tulla 1-2 päeva pesemata peaga.

HIND: 25€. Kestab 1h. Kordusuuring 10€, kui inimene tuleb trihholoogi juurde uuesti enne poole aasta lõppu. Suurepärane võimalus koos juuste- ja peanahauuringuga saada ka koheselt juukseid ja peanahka puhastav ravihooldus, sulle sobivate toodetega. HIND: 44€

Poole hinnaga uuringu saavad kõik lapsed kuni 12 aastat, sõjaväelased, pensionärid, ka invaliidsus pensionärid.

ISIC kaardi omanikud saavad 25% soodustust.