Tugevamad ja läikivamad juuksed – Aitab India peamassaaž

Teen nüüd ka India peamassaaži ja soovitan seda kõigile neile, kel on tuhmid, elutud juuksed ja neile kes on kimpus juuste hõrenemise ja juuste väljalangemise probleemidega. Mõjub hästi peanaha ja juuste tervisele, silmadele ja kõrvadele.

Kehv juuksekasv ja juustehõrenemine on tingitud ka halvast ainevahetusest ja verevarustusest peapiirkonnas. India peamassaaž on üks parimaid abistajaid peapiirkonna verevarustuse häirete vastu ja peavaludest lahti saamiseks.

Raviprotseduuri mõjul aktiveerub pea piirkonnas pea verevarustus. Paranenud verevarustus kiirendab juustekasvu, vähendab nende väljalangemist ja halliks minemist. Juuksed muutuvad läikivamaks ja tugevamaks. Näo lihastest kaovad pinged, nahk sileneb, kaovad kõrvakohinad, paraneb kuulmine ja silmanägemine.

Regulaarne India peamassaaž aitab stimuleerida juuksekarva folliikuleid ja juuksed saavad nii paremini kätte toitained muutudes selle läbi läikivaks ja tugevaks.


Peamassaaži on võimalik teha looduslike õlidega või ilma õlita. Õlimassaaži järgselt on soovitav juukseid pesta alles 2 tunni pärast ja sel juhul tuleks kaasa võtta pea katmiseks müts või mingi rätik.


Massaaži tehakse istuvas asendis, sest nii on kõige parem massaaži teha. Peamassaažiks pole vaja riidest lahti võtta.


Soovitan õliga massaaži. Õliga massaaži ajal pannakse kaitsev kile kliendi õlgadele ja pole vaja karta riiete määrdumist. Õli tugevdab kordades massaaži mõju nahale ja juustele.

Vastunäidustused massaažile on põletikud peapiirkonnas.
Hästi hea oleks teha seda ka kuurina min 5x max 10x.

Massaažis istub klient toolil. Massaaži käigus kasutatakse vastavalt vajadusele erinevaid baas- ja aroomiõlisid.

Õliga peamassaaži kestus 45 min (Siit 25 min on massaaž), ilma õlita peamassaaži kestus 25 min

Hinnad:

poisipea (mehed) 24€ 18 €.
lühikesed juuksed kuni õlgadeni 28€ 20€.

poolpikad juuksed kuni abaluudeni 32€ 24€.
pikad juuksed 36€ 28€.