Määratlemata

Taimedega värvimine

Alustan seda postitust ühe olulise teemaga, millest väga palju ei räägita. Panen siia lõigu ühest artiklist, mille leidsin aga ainult natuke lühendatud kujul: Ekspress rääkis alles hiljuti viie naisega, kes osalesid telesaates “Minu imeline muutumine”.  Selgus, et teleekraanil näidatakse muinasjutu ühte poolt. On eesti naine või mees, kes pole enda välimusega rahul ning talle tuleb appi hambaarstide, ilukirurgide ja stilistide tiim. Hiljem inetust pardipojast saab kaunis luik.

Ehkki muutumissaade on ametlikult tõsielusaade, näidatakse televaatajatele vaid üht osa tõest – ilusamat osa. See on maailm, kus ilukirurgial puudub pahupool. Kõik ilulõikused õnnestuvad. Blondeerimine ei riku juukseid. Pahupool – põletikud, armid, rikutud juuksed ja saateosaliste hingelised kannatused – jäävad peitu.

Minu kui trihholoogi huvi on, et klient oleks rahul oma juustega ka peale juuste värvimist ja hooldamist. See tähendab, kui talle on tehtud juuksehooldus, siis tema juuks on saanud tugevamaks ja on nüüd parema kvaliteediga, kui enne. Mis kasu on, kui juuksed on üks õhtu ilusad aga kõik ülejäänud kuupäevad aga inetud ja kahjustatud. Samuti ei pea ju ka kõigi moeröögatustega kaasa minema. Kas sa pead kõigi moe asjadega kaasa minema? 

Taimedega värvimine on tõesti kõige kahjutum viis oma juukseid hooldada ja mitte ainult seda, vaid sellega käib kaasas terve hulk häid asju. Nimelt enne taimedega värvima hakkamist tehakse sügavpuhastav savimask, mis on samuti 100% looduslik. Miks seda vaja on? Aga selleks, et kui varem on värvitud keemiliste värvidega, on vaja saada juuksest raskemetallid ja muud ained välja saada. Juuks on siis valmis uut värvipigmenti peale võtma. Samuti kui see protseduur tehtud, siis edasi igat värvimise korda, tuleb teha ainult 10min sügavpuhastava šampooni ja savipesu. Kõik see hooldab samuti juukseid, kuna ta puhastab juuksed tootejääkidest ja silikoonidest.

Taimedega värvimisel ei ole tõesti ainult punaseks ja mustaks värvivad värvid, nagu arvatakse. Tegelikult on väga palju erinevaid värvetoone. Seal on nii palju toone, mis on segatud kokku erinevatest taimedest, mis  mitte ainut ei värvi vaid ka hooldavad sinu juukseid ja peanahka. Samuti jääb juuks värvituna loomulik. Kui pole kunagi varem värvinud taimedega, siis võta kätte ja proovi ära. Minu soovitus on värvida mitmeid kordi ja siis otsustada.

Soovid tulla taimedega värvimisele? Broneeri endale aeg TASUTA konsultatsioonile toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks.