Peanaha ravi

Dr. Sebastiano Zappala on õpetanud trihholoogiat üle 30 aasta, 1995. aastast alates Skandinaaviariikides ja Baltimaades. Alates aastast 1998. meetodit (vaakum-lümfimassaaži ja osooniteraapiat). Alates 2002. aastast T4 meetodit (Trihholoogilised tooted koos eelpoolnimetatud aparaatsete protseduuridega).

Trihholoogia 4 faasi/T4 meetod on 10 aastat kestnud uurimustöö ja katsete tulemus. Tricoderm toodetega Skandinaavias, kus inimeste peanahk ja juuksed on tundlikumad, kui mujal maailmas. Lisaks toodetele olid katses aparaadid ja metoodika (omavahel seotuna tooted, tootekombinatsioonid, hooldused ja ravi kestus). Uurimustöö tulemuse protokollile on 2002. aastast juuste- ja peanahaprobleeme palju lihtsam lahendada. Dr. Sebastiano Zappala garanteerib,et 95% juhtudest on positiivne ravitulemus.

Meetodi puhul on kasutatud nii tooteid kui seadmeid ja neid on testitud rohkem kui 10 000 inimese peal, analüüside, küsitluste ja ravikuuridega. Analüüsid on tehtud Helsingis (Helsingin Tricology Center) ja erinevates trihholoogiale spetsialiseerunud salongides Skandinaaviamaades ja Baltiriikides.Meetod on väga lihtne ja selle kasutamine annab väga häid tulemusi levinumate juuste- ja peanahahaiguste ravis, lisaks märgatavat leevendust krooniliste ja pärilike haiguste puhul nagu kiilanemine-androgeenne alopeetsia, dermatiit, psoriaas vm.

Peanaha ravis kasutatakse omavahel seotuna tooted, tootekombinatsioonid ehk hooldused ja ravi kestus koos aparaatsete protseduuridega. Toodetest võib olla kasutusel samaaegselt peanahasügavpuhastaja, ravišampoon, ravimask ja raviampull. Täpse ravikuuri määrab trihholoog.

Soovid nõu saada või tulla juuste- ja peanahauuringule?

Olen tänulik kui saadad enda küsimuse või oma soovi mulle e-mailile: gerthy@trihholoogia.ee või täidad alloleva vormi.