Osooniravi on eriti tõhus protseduur androgeense alopeetsia ehk juuste kao korral, alopeetsia areata ehk koldeline kiilaspäisus, dermatiidi, psoriaasi, kõõma, rasu, sügeleva naha põletiku raviks.ja

Sobib kõikide peanaha probleemide ja juusteväljalangemise probleemide raviks. Taastab peanaha normaalse tasakaalu. Mida varasemas staadiumi ravi alustada, seda paremad on ravi tulemused.

Mida teeb osooniteraapia?

Kõrgsageduselektrolained ja selle teraapiline toime: Tavalises elektrivoolus on voolu sagedus 50 Hz, aga elektromagnetlainete puhul on see 100 000 või koguni üle miljoni Hz-i. Elektromagnetlainetel on vajalik mõju nii meditsiinilises kui ka esteetilises hoolduses. Positiivsed mõjud on sellel nii nahahaiguste, vereringe kui ka närvisüsteemi ravis.

Kui protseduur on tehtud, siis ravitaval piirkonnal on märgata punetust, mis tuleneb kiirenenud vereringest. Kiirenenud vereringe parandab rakkude toitainete kättesaamist. Lisaks veel ka rakkude hapniku omadused kasvavad, mis aitab mustusel ja mürgistel ainetel organismist kergemini väljuda. See on aluseks kõikidele ravimeetoditele, millega tahetakse saavutada noorele nahale omane värskus ja elastsus.

Juuste väljalangemise probleemi korral annab häid ravi tulemusi kui kasutada samal ajal ka juuste väljalangemis vastaseid tooteid. Aparaadi kasutusega on tegemist kõrgsagedus elektromagnetlainetega, kus vahelduvvoolu väljas tekib ioonide võnkumisest kudedesisene soojusenergia mis toob kaasa kudede biofüüsikalised muutused. Kui elektroodi kasutatakse väikesel võimsusel ja see on kokkupuutes ravitava piirkonnaga on selle toime rahustav. Kui aga elektroodi võimsust suurendada ja hoida seda ravitava piirkonna lähedal, mitte aga vastas, kuid samas selliselt, et on tunda väikest sädet, siis on selle toime stimuleeriv. Tekivad võnked mis mõjutavad puhkefaasis olevaid karvanääpse pannes need uuesti kasvama.

Juukse kasvufaasi ajal on karva ümbrise rakkude paljunemine väga aktiivne ning karvanääps seetõttu nii väliste kui ka seesmiste mõjurite suhtes eriti tundlik. Kahjustav tegur võib lõpetada kasvufaasi ning viia karvanääpsu enneaegselt puhkefaasi. Nii saame ravida ka juuste kroonilist väljalangemist.

Kõrgsageduselektrolainetel on ka teine teraapiline mõju; osooni tekkimine. See desinfitseerib nahka ja hävitab baktereid ka kõige sügavamalt naha pooridest. Enamus peanaha probleeme, nagu kõõm, sügelus, põletikud, juuste väljalangemine jne. on otseselt sellel põhjusel, et peanaha vereringe on halb ja peanahal on palju baktereid. Selle ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi.

Võimalik valida osooniteraapia ravihooldusega või osoonikammimise.

Osooniravi sisaldab:

Peanahasügavpuhastust
Peapesu ravišampooniga

Ravimaski juustele
Osooniteraapiat
Raviampulli peanahale
Peanaha massaaži
Kestab keskmiselt 1-1,5h ja maksab 30€.

Osoonikammimine sisaldab:

Osooniteraapiat
Raviampulli peanahale
Peanaha massaaži
Kestab keskmiselt 30min ja maksab 15€. 
* Osoonikammimisele tulla puhta pestud peaga.

NB! Osooniravi ei tehta südameklapi rikkega inimestele, kellel on paigaldatud tehisklapp, sest aparaat töötab kõrgsagedus elektromagnetlainetel.