Inimestega töötamine on mulle alati meeldinud, kuna minu eelmised töökohad on olnud mingil viisil sarnased. Aastatega on minus tekkinud entusiastlik kirg leida üles inimeste juuste ja peanaha probleemide põhjused. Iga lugu on erinev, nagu üks puzzle, mis on vaja kokku panna. Vahel on ainult üks tükk puudu aga vahel on kõik tükid laiali. Puuduvad tükid on vaja üles leida:) Tekib hasart pilt kokku saada. Kui pilt on lõpuks koos, tekib rahuolu tunne.

Seda tööd olen teinud juba 10 aastat ja see on hindamatu väärtusega aeg olnud. Kindlasti tean ma nüüd palju rohkem kui 10 aastat tagasi. Alustasin trihholoogi tööd 2007 aastal, kui selline teenus esmakordselt Eestisse tuli. Alates 2014 a. aastast tegutsen Juuksetervisekeskuses trihholoogina.

Olen saanud väljaõppe dr. Sebastiano Zappala käe all (Itaalia). Oskan diagnoosida erinevaid juuste ja peanaha häireid ja haigusi. Hiljem olen käinud mitmetel erialastel seminaridel ja koolitustel.

Kõrvalt meeldib mulle teha veel riidest juuksekaunistusi ja prosse. Kunst ja ilu loomine enda ümber on samuti üks minu kirgedest olnud.

Gerthy Salasoo