Töötan trihholoogina Tallinnas.

Töötanud olen sellel alal juba alates 2007. aastast. Olen läbinud koolitusi trihholoogia alal ning saanud muid täiendkoolitusi. Hetkel on mul töökogemust juba 10 aastat ja see on hindamatu väärtusega. Kindlasti tean ma nüüd palju rohkem kui 10 aastat tagasi.

Iga kliendi lugu on erinev ja selleks, et leida üles see õige põhjus, tuleb võtta appi kõik õpitu ja kogemuste pagas. Selleks, et anda head nõu on vaja kindlaks teha kust probleem pärineb. Juuste väljalangemise probleemidele on vaja vastuseid küsimustele: Mis tüüpi juuste väljalangemisega on tegemist? Kas ravi peaks esile tooma uute juuste kasvu või on ravi keskendunud juuste väljalangemise peatamisele? Väga paljus on ravi eesmärk siiski stimuleerida uute juuste kasvu. Kuna juuksed kasvavad keskmiselt 1cm kuus, võiks eeldada pärast ühe kuust ravi, palju uusi 1cm pikkuseid juukseid. Kui kohtume kliendiga 2 kuu pärast võiks eeldada 2 cm pikkuseid juukseid ja 6 kuu pärast 6cm pikkuseid uusi juukseid.

Mõnikord on ravi selleks, et tugevdada ja parandada olemasolevate juuksekarvade kvaliteeti. Selleks, tuleb hinnata juuste tihedust enne ja pärast ravi peanaha eripiirkondades, et hinnata ravi tulemuslikust.

Kui juuste väljalangemist põhjustab peanaha probleem, on ravi eesmärk saada peanahk korda ja selle tagajärjel peatub ka juusteväljalangemine.