Esimene samm on saada spetsialisti hinnang

Esimene samm on saada spetsialisti hinnang

Juuste väljalangemise korral on oluline panna õige diagnoos ehk saada asjakohane hinnang olukorrale. Otstarbekohase ravi algatamiseks on hädavajalik täpselt kindlaks määrata põhjus. Kiire lahenduse ja õige lahenduse vahel on suur erinevus. Paljusid juuste väljalangemise tingimusi ravitakse erinevalt – nii et õige diagnoosi saamine on kriitilise tähtsusega õige ravi saamisel. Esimese sammuna oleks vaja saada spetsialisti hinnang ja näidata ennast trihholoogile, kes on õppinud juuste spetsialist, et leida üles konkreetne juusteväljalangemise põhjus.

Kui on saadud täpne hinnang, siis saab alles arutada ravi võimaluste üle. Vastasel korral me kaotame palju aega ja võitleme kätte juhtuvate vahenditega, mis ei pruugi meile tuua oodatud tulemust. Juuste olukord aga läheb aina halvemaks.

Kui juuste väljalangemine juba tekib, siis otsitakse alati kiiret lahendust. Internet on esimene asi, kus nõu otsitakse. Kuid pärast seda, kui on katsetatud erinevaid toidulisandeid, šampoone ja ravimeid, on paljudel juuste probleem ikkagi alles.

Seega ära alusta enne ravi, kui ei tea probleemi põhjust. Sellega sa hoiad kokku oma aega ja raha!

Soovid nõu saada või tulla juuste- ja peanahauuringule?

Olen tänulik kui saadad enda küsimuse või oma soovi mulle e-mailile: gerthy@trihholoogia.ee või täidad alloleva vormi.